Zapytaj o produkt

jesteś w katalogu produktów: jusky.pl » Katalog produktów » Noże ręczne » Noże bezpieczne z mechanizmem sprężynowym » RiteKnife AS100

RiteKnife AS100 Polecany

ID produktu : AS100
Cechy
Długość ostrza26 mm
Opcja wymiany ostrzytak
Wykończeniealuminium
Dostępne koloryzielony
Materiał ostrzastal węglowa
Dostępność produktu : 1 dzień roboczy
Cena:124.70PLN ( netto )
brutto:153.38PLN ( Vat 23%)
 

RiteKnife AS100 - nowy wymiar bezpieczeństwa. Nóż automatyczny z ruchomą osłoną ostrza. W odróżnieniu od innych podobnych noży z tej grupy, jest to model z ostrzem na stałe umieszczonym w rękojeści, które nie cofa się w wyniku utraty kontaktu z ciętym materiałem. Zapewnia to jedną, czystą linię cięcia. Osłona ostrza automatycznie powróci do pozycji bezpiecznej po utracie kontaktu z ciętym materiałem i zablokuje się w punkcie wyjścia, chroniąc użytkownika przed skaleczeniem. Dźwignia umieszczona w dolnej części rękojeści uwalnia blokadę ostrza. Wystarczy nacisnąć dźwignię i ciąć. Ergonomiczna, aluminiowa rękojeść ma jaskrawy, zielony kolor. Budowa noża, dopasowana do kształtu dłoni, pozwala na wygodną pracę i cięcie nawet najtrudniejszych materiałów. Możliwe jest również cięcie od siebie, co jest bardzo ważne i zwiększa nasze bezpieczeństwo podczas prac z nożem. Ekspozycja ostrza na 26 mm umożliwia cięcie grubych materiałów. Nie musisz posiadać dodatkowych narzędzi do szybkiej wymiany ostrza. Po skończonej pracy możesz zablokować mechanizm zwalniający blokadę, co uchroni Ciebie przed przypadkowym skaleczeniem.

Zastosowane

Bardzo wytrzymała konstrukcja noża może być wykorzystana przy intensywnych pracach w przemyśle. Możesz wygodnie ciąć grube materiały, sprawdzi się również w strefach wysokiego zapylenia i przycięciu worków z sypkimi materiałami. Możemy nim ciąć:

- kartony

- taśmy bandujące

- materiały z roli

- worki

- taśmy klejące

- oktabiny

- gumy i wykładziny

 

Nie zapomnij o dobraniu ostrza zapasowego:

BL AS100_1x1.png
Ostrza AS100
BL AS100_1x1.png
Ostrza AS100
Cena:26.00PLN(+Vat 23%)
brutto:31.98PLN

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Adres stopka

54-617 Wrocław

ul. Nowohucka 1/2

tel. 71 793 40 70

info@jusky.pl 

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje na temat nowości i promocji?
Dodaj swój adres do subskrybcji.
Facebook