Pokazy cięcia nożami na żywo na In4Log

Share this post

Przed nami X edycja projektu Innovations for Logistics (In4Log)! Już 31.05-03.06.2022 r. w Poznaniu, podczas Targów Modernlog, będzie można zobaczyć pracę naszych noży na żywo.  Będziemy częścią kompletnej linii logistycznej i pokażemy jak szybko i bezpiecznie ciąć opakowania.

In4Log to unikalny model aktywnej prezentacji procesów logistycznych „na żywo”, podczas którego odwzorowywane są krytyczne działania z obszaru logistyki wewnętrznej. To doskonałe miejsce, aby spojrzeć na posiadane urządzenia w nowy sposób i nadać im niespotykaną produktywność poprzez lepsze wykorzystanie zasobów. Dobre praktyki i wzory mogą się stać przepisem na kreatywne podejście do własnej logistyki wewnętrznej.

Pokazy będą odbywać się codziennie o pełnej godzinie. Hala nr 6.

Uwaga konkurs. Podczas pokazów, co godzinę każdego dnia, będzie można wygrać nagrodę w postaci nowoczesnego noża bezpiecznego. Zapraszamy.

 

Bezpieczeństwo na ostrzu noża?

Zadbaj o nie dziś, aby nie przejmować się jutro

Nie czekaj aż będzie za późno, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników już dziś! Sprawdź nasz katalog produktów i przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w profesjonalne, bezpieczne ostrza!

zamów online