Zapytaj o ofertę

jesteś na stronie: jusky.pl » O nas

O nas

Firma JUSKY została założona w 2004 r. we Wrocławiu. Od samego początku zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych narzędzi tnących dla przemysłu. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne produkty, wyróżniające się wysoką jakością, które mają główne zastosowanie w przemyśle, handlu i branży usługowej. Posiadamy także produkty w segmencie noży bezpiecznych, które znakomicie sprawdzają się w życiu codziennym. 

Doradztwo Techniczne

Oferujemy także fachową pomoc techniczną w zakresie odpowiedniego doboru narzędzi z naszej oferty. Jeśli masz pytania dotyczące zastosowań naszych produktów, prosimy o kontakt. Nasz wykwalifikowany zespół doradców technicznych udzieli odpowiedzi na rozmaite potrzeby naszych klientów.

 • Polityka Jakości

  Aby sprostać rosnącym wymaganiom jakościowym naszych usług wdrożyliśmy i ciągle doskonalimy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015. Zakres systemu zarządzania jakością obejmuje sprzedaż narzędzi tnących. Pragniemy być nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w swojej branży, a naszą dewizą jest rozwój ukierunkowany na zadowolenie Klientów. Dysponując wiedzą i doświadczeniem, koncentrujemy się na rozwoju w swoim segmencie rynku noży bezpiecznych, noży maszynowych i ostrzy technicznych.

   

   

  Więcej
 • Autoryzowany przedstawiciel

   Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wiodących producentów narzędzi tnących w Europie i na świecie jak:

  • http://jusky.qtf.com.pl/files/duram-duplex_1x1.pngDurham-Duplex
   z Sheffield, Wielka Brytania – ponad stuletni światowy producent noży maszynowych, ostrzy technicznych i noży ręcznych.
  •  http://jusky.qtf.com.pl/files/logo%20safety_knife__1x1.jpg
   The Safety Knife Company

   z Wielkiej Brytanii – innowacyjna firma w zakresie produkcji noży bezpiecznych. Szeroki wybór noży bezpiecznych całkowicie chroniących przed skaleczeniem oraz noży bezpiecznych HACCP dla zakładów spożywczych.
  • http://jusky.qtf.com.pl/files/klever-innovations_1x1.png

    Klever Innovations
   z Grand Haven, Stany Zjednoczone, producent innowacyjnych noży bezpiecznych Klever - całkowicie chroniących zarówno nas przed skaleczeniem jak i towar przed przypadkowym zniszczeniem podczas cięcia.
  • http://jusky.qtf.com.pl/files/slice-logo_0-kopia_1x1.jpg
   Slice™ z USA
   ,
   innowacyjny producent noży ceramicznych - jako pierwsi na świecie stworzyli noże bezpieczne ceramiczne do użytku w przemyśle.
 • Współpraca - zostań naszym partnerem

  Produkty zwiększające bezpieczeństwo są silnie pożądane przez konsumentów. Nasze noże bezpieczne są unikalne, atrakcyjne i konkurencyjne cenowo. Dlatego poszukujemy lokalnych hurtowni narzędziowych i dystrybutorów artykułów BHP, w celu nawiązania współpracy i dalszej odsprzedaży noży bezpiecznych. Zapewniamy atrakcyjne warunki oraz nowoczesne rozwiązania. Jeżeli chcesz uzupełnić swoją ofertę o innowacyjne produkty, zapraszamy do kontaktu.

  Skontaktuj się z nami i dowiedz się jakie oferujemy warunki współpracy.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Adres stopka

54-617 Wrocław

ul. Nowohucka 1/2

tel. 71 793 40 70

info@jusky.pl 

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje na temat nowości i promocji?
Dodaj swój adres do subskrybcji.
Facebook