Zapytaj o produkt

jesteś w katalogu produktów: jusky.pl » Katalog produktów » Noże ręczne » Noże bezpieczne z mechanizmem sprężynowym » S7

S7

ID produktu : S7
Cechy
Maksymalne wysunięcie ostrza14 mm
Opcja wymiany ostrzytak
Wykończenietworzywo sztuczne
Zwiększona żywotnośćnie
Dostępność produktu : 1 dzień roboczy
Cena:43.47PLN ( netto )
brutto:53.47PLN ( Vat 23%)
 

Bezpieczny nóż S7 łączy w sobie użyteczność noża przemysłowego z zaletami bezpieczeństwa noża z mechanizmem. To narzędzie 3 w 1 jest wyposażone w szczelinę tnącą do folii z funkcją łatwego uwalniania, wytrzymałą blaszkę do rozcinania taśmy klejącej na kartonie i wszechstronny nóż do pudełek. Zapobiegniemy bolesnym i kosztownym obrażeniom, dzięki solidnej, metalowej osłonie, która porusza się razem z ostrzem, jednocześnie chowając osłonę i ostrze. Osłona zakrywa ostrze podczas cięcia od góry, aby chronić użytkownika. Unikalny kąt ostrza jest ustawiony specjalnie, aby uniknąć uszkodzenia zawartości pudełka. Ostrze sprężynujące można również wysunąć bez osłony w razie potrzeby i ma trzy pozycje głębokości blokowania; cięcie z góry, cięcie płytkie i głębokie. Zintegrowana szczelina do folii jest idealna do bezpiecznego cięcia folii termokurczliwej, plastikowych pasków, sznurka i nie tylko. Użytkownicy odkrywają również, że użycie wytrzymałej blaszki do taśmy podczas otwierania pudełek dodatkowo zapobiega urazom i wydłuża żywotność ostrzy. Dzięki najłatwiejszej wymianie ostrzy na rynku to uniwersalne narzędzie tnące zmniejsza kosztowne urazy i sprawia, że ​​cięcie pudeł jest bezpieczne, łatwe i wygodne.

Zastosowanie

Wiele funkcji, to wszechstronne zastosowane. Nóż polecany dla branży automotive i wielu innych. Możemy nim w łatwy i bezpieczny sposób odcinać wieka kartonów, dzięki specjalnej osłonie. Poza tym użyjemy go do cięcia takich materiałów jak:

- kartony 3-warstwowe

- folie stretch

- taśmy bandujące

- folie termokurczliwe

- taśmy klejące

- worki foliowe i papierowe

Porady

Dla zwiększenia bezpieczeństwa należy ściągać kciuk z suwaka podczas cięcia, aby mechanizm sprężynowy mógł zadziałać i cofnąć ostrze do rękojeści po zakończeniu cięcia.

 

Nie zapomnij o dobraniu ostrza zapasowego:

Ostrza trapezowe SP_1x1.png
Ostrza trapezowe SP
Ostrza trapezowe SP_1x1.png
Ostrza trapezowe SP
Cena:105.00PLN(+Vat 23%)
brutto:129.15PLN

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Adres stopka

54-617 Wrocław

ul. Nowohucka 1/2

tel. 71 793 40 70

info@jusky.pl 

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje na temat nowości i promocji?
Dodaj swój adres do subskrybcji.
Facebook