Czy nóż bezpieczny może być ECO?

Share this post

Tak. Producent noży Klever Innovations stworzył pierwszy nóż bezpieczny wykorzystując w produkcji materiały z recyklingu. Nazywa się Klever ECO Xchange Double Plus:

– wykonany w 95% z materiałów z recyklingu
– redukuje ilość zużytego plastiku przez ponowne wykorzystanie rękojeści i wymianę tylko główki tnącej
– dostępne 3 różne główki tnące
– przyjazne dla środowiska
– ekologicznie zapakowany

Nożem tym przetniesz gruby karton 5-warstwowy. Właśnie cięcie tektury to zaleta, która wyróżnia noże Klever spośród innych modeli z ukrytym ostrzem. Ukryte ostrze uniemożliwia kontakt z dłonią/palcami, eliminując poważne urazy. Ergonomiczna rękojeść pozwala na chwyt noża w płaszczyźnie bocznej i horyzontalnej ograniczając zmęczenie dłoni podczas długotrwałego cięcia. Model ECO XChange Double Plus posiada wypustkę wykonaną z tworzywa, umieszczoną z tyłu noża. Przebijesz nią taśmę klejącą na kartonie, ostrze nie zostanie oklejone i wykorzystasz je dłużej. Nóż ECO XChange Double Plus jest wersją z wymiennym ostrzem. Nóż posiada również oczko na smycz, będzie zawsze blisko i nie zagubił się podczas prac magazynowych.

Nóż ten dostępny jest w kategorii „Noże bezpieczne Klever”.

Klever Eco od Jusky

Bezpieczeństwo na ostrzu noża?

Zadbaj o nie dziś, aby nie przejmować się jutro

Nie czekaj aż będzie za późno, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników już dziś! Sprawdź nasz katalog produktów i przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w profesjonalne, bezpieczne ostrza!

zamów online